Drobečková navigace

Úvod > O firmě

O firmě

 

Společnost Ivan Kubů, byla založena v roce 1995 a od svého vzniku se specializovala na kovovýrobu. V roce 2004 rozšířila portfolio poskytovaných služeb a této doby působí na trhu jako firma KOVO Kubů s.r.o. Je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni, v oddíle C, vložka 16248, pod identifikačním číslem 263 74 421. Už od samého začátku její těžiště činnosti spočívalo především ve výrobě a prodeji skladového a dílenského průmyslového zařízení.

 

 

V současné době se orientujeme především na dodávky a montáže regálů, palet, dílenského zařízení, lehkých ocelových konstrukcí, pracovních a balících stolů a realizaci zakázek na základě požadavku zákazníka. Splňujeme tedy poslání firmy vyplývající již z jejího názvu a zajišťujeme výrobu, dopravu, montáž, záruční a pozáruční servis dodávaných zařízení, roční prohlídky a revize. Jde o komplexní službu a servis našim zákazníkům.

 

Cílem naší společnosti je spokojený zákazník. Jedním z hlavních předpokladů je tedy kvalita námi odvedené práce a dodávaných výrobků. Tento požadavek v oblasti kovovýroby jednoznačně splňují naší dodavatelé materiálu: Ferona Chomutov, Torwegge Bratislava, Barvy laky  Karlovy Vary, Sunap Všetaty a jiní dodavatelé, jejichž produkty tvoří převážnou část našich vyrobených a dodávaných výrobků.

 

výrobní hala
     

 

Povinně zveřejňované informace